D.U.K

Dažniausiai užduodami klausimai apie Shine Armor - Shinearmor.lt

Dažniausiai užduodami klausimai apie SHINE ARMOR

Privalumai:

  • Naujos kartos Si02 keramikos nano technologija
  • Spalvos atnaujinimas ir akinantis blizgesys.
  • 20x stipresnis nei bet koks vaškas!
  • Lengvas naudojimas
  • Ilgalaikis efektas ir paviršiaus apsauga.
  • Paviršiaus valymui naudoti vandens nebūtina.

D.U.K Shine Armor

Shine Armor yra vieni pažangiausių, keramikinės NANO technologijos produktai, skirti automobilių, motociklų interjero bei eksterjero paviršiams. Šios priemonės suteikia ilgalaikę paviršių apsaugą nuo UV/IR spindulių, padengia stipria nano keramine danga, atnaujina paviršių spalvą, efektyviai valo ir suteikia išskirtinį blizgesį.

Vaškavimas yra paprastas būdas apsaugoti automobilio kėbulo paviršių. Shine Armor - yra keramikinis silicio dioksidas Si02 su pažangia nano technologija. Padengtas betkoks paviršius šia danga apsaugo paviršių nuo aplinkos poveikio net iki 6 mėnesių ir suteikia išskirtinį blizgesį. Naudodami Shine Armor reguliariai, turėsite ilgaamžišką kėbulo apsaugą, akinantį blizgesį, o atsiradę nešvarumai nusivalys daug lengviau.

Na, jeigu jūs grįžote iš bekelės, tada reiktų nuplauti didelį purvo sluoksnį. Tačiau jeigu gyvenate mieste, ir jūsų automobilis ar motociklas apkibo vien miesto dulkėmis, galėsite nuvalyti ir nublizginti savo transporto priemonę naudojant tik Shine Armor Fortify Quick Coat ir sausą mikropluošto šluostę. Ši priemonė yra sukurta lengvam naudojimui, tad jums nereikės stovėti eilėse prie plovyklų, visą tai atlieka Shine Armor priemonės.

Shine Armor kėbulo ir salono valikliai yra pagaminti su pažangiausiomis nano technologijomis. Šios priemonės yra specialiai sukurtas tam, kad būtų sukurta slidi, blizgi, tvirta ir ilgalaikė paviršių apsauga. Įprasti vaškai negali suteikti tokio paties lygio apsaugos. Padengus paviršių su Shine Armor priemonėmis, paviršių apsauga išlieka mėnesius, o ne savaites.

Naudojant taip, kaip nurodyta, Shine Armor pašalins nešvarumus nuo transporto priemonės paviršiaus be įbrėžimų. Svarbu pasirūpinti, kad valomas paviršius netūrėtų didelio purvo sluoksnio.

Rekomenduojame prieš naudojant Shine Armor nuvalyti paviršių drėgna mikropluošto šluoste ir palaukti kol paviršius išdžius. Tada naudokite Shine Armor Fortify keraminę nano dangą, Shine Armor brazilišką vašką ir kitas Shine Armor priemones pagal poreikį.

Tikrai NE, iš tikrųjų, tai naudojant Shine Armor automobilio priežiūros priemones, jūsų automobilio dažai ne tik bus apsaugoti nuo aplinkos poveikio, bet ir padės spalvai neblukti bei padės išlaikyti gamyklinę spalvą ilgą laiką.

Shine Armor keraminės nanotechnologijos dėka, priemonės yra skirtos naudoti visiems paviršiams, įskaitant: plastmasines, stiklines, metalines bei medines kėbulo bei apdailos dalis.

Atsižvelgiant į aplinkos įtaką, fizinės trinties poveikį - padengtas paviršius su Shine Armor danga išlaiko savo savybes net iki 6 mėnesių. Kiekvienam vairuotojui rekomenduojame naudoti šias automobilio priežiūros priemones bent kartą per mėnesį tam, kad jūsų automobilis būtų maksimaliai apsaugotas. Tačiau jei norite išlaikyti akinantį blizgesį ir spindesį, rekomenduojame naudoti kas savaitę!

Taip, Shine Armor galima naudoti net ir esant tiesioginiams saulės spinduliams. Tačiau norint išgauti maksimalų rezultatą, rekomenduojame paviršių padengimą Shine Armor danga atlikti bent jau pavėsyje.

Minimali rekomenduojama temperatūra tinkama naudoti Shine Armor yra 5 C.

Maksimali rekomenduojama temperatūra tinkama naudoti Shine Armor yra 25 C.

Shine Armor priemonių danga savo efektyvumą išlaiko esant temperaturoje nuo -30 iki +50C.

TIKRAI TAIP! Shine Armor efektyviai apsaugo bet kokį paviršių nuo stiprių Ultravioletinių saulės spindulių, Infraraudonųjų spindulių, vandens dėmių, "paukščių likučių" bei kelio purvo.

Betkoks paviršius padengtas Shine Armor apsaugine danga, dėl susidariusio slidaus keramikinio paviršiaus ir nano dangos - bus daug lengviau nuvalomas.

Jei įbrėžimai nėra gilūs ir nėra pažeidę dažų sluoksnio Shine Armor padės pašalinti įbrėžimus.

Galite naudoti Shine Armor šalinant vandens dėmes. Tačiau sunkiausia pašalinti vandens dėmes, kurios susidarė nuo kieto ir kalkėto vandens, rūgštaus lietaus ir įsisenėjusias vandesn dėmes. Visą tai įveiksite naudojant Shine Armor, tačiau reikės šiek tiek padirbėti.

Prieš pirmą kartą naudojant produktą, siūlome nuo paviršiaus pašalinti visus nešvarumus, naudojant sudrėkintą mikropluošto šluostę. Šiek tiek palaukite, kol paviršius nudžius ir naudokite Shine Armor priemones. Pradėkite naudodami: Fortify Quick Coat.

Shine Armor didžiuojasi, galėdama pristatyti naujos kartos, efektyviausius automobilių priežiūros produktus šiuo metu esančius rinkoje. Sudėtinės dalys yra kruopščiai atrinktos ir yra 100% draugiškos aplinkai. Naujoji formulė neturi toksiškų, kenksmingų cheminių medžiagų ir sunkiųjų metalų. Juose taip pat nėra vandenilio ir sieros rūgščių bei tirpiklių.

Jei jūsų automobilis mažesnis (sedanas, hečbekas ar coupe) - priemonės užteks 3 kartams.

Jei jūsų automobilis didesnis (universalas, vienatūris ar visureigis) - priemonės užteks 2 kartams.

Jei jūs esate motociklo savininkas - priemonės užteks 5 kartams.